داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
شهدا با قرآن مانوس بودند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲
رئيس بنياد ساوه از برگزاری مراسم تجلیل از قرآن آموزان برتر شاهد و ایثارگر این شهستان خبرداد و افزود : از شاخصه های شهدا انس با قرآن بود.
 
به گزارش ايثار واحد" استان مركزي"، کریم رسولی گفت: با توجه به هجمه های گسترده فرهنگی دشمنان علیه کشورمان، باید حرکت های عمیقی برای تثبیت و بقای بنیان های دینی، اعتقادی و فرهنگی جامعه صورت گیرد.
وی بیان کرد: شهدای عزیز به فیض عظیم بهترین نوع مرگ که همان مرگ در پیشگاه الهی دست یافتند و خانواده معظم شهدا نیز از شفاعت مجاهدان فی سبیل الله بهره مند و از مواهب الهی برخوردارند.
وی گفت: قرآنی که با این همه عظمت وبزرگی بدستمان رسیده اینک باید مروج آن باشیم وبه نسل نوجوان وجوانان آموزش دهیم.
وی خاطرنشان کرد: قرآن کتاب همه شئون زندگی است و تربیت، اخلاق، شهادت، بیداری اسلامی، اقتصاد اسلامی و… در آن برای تعالی انسان مومن وجود دارد.
وی‌افزود: قرآن دارای برکات بی‌انتهایی همچون عزت، پیشرفت، قدرت، رفاه مادی، تعالی معنوی، گسترش فکر و عقیده، شادی و سکینه‌ روح هست و ما باید نحو احسن از این برکات استفاده کنیم چراکه بشر همیشه محتاج قرآن است و این قرآن برای ما چراغ هدایت و راهنماست.
رسولی قرآن را بزرگترین درس زندگی دانست و افزود: اگر می‌خواهیم نظام ما اسلامی باشد و تمدن اسلامی را راه‌اندازی کنیم باید به دامن قرآن برگردیم.
وي به تلاوت قران در هر روز اشاره كرد وافزود: باید منازلمان را به نور قرآن آراسته کنیم چرا که منازلی که قرآن در آن خوانده و تلاوت شود برای آسمانیان مانند ستاره می‌درخشد.
گفتنی است این مراسم روز یکشنبه 14مهرماه در بنیاد ساوه برگزار شد.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 310526