داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
دیدار با جانبازان روحیه بخش است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷
رئیس بنیادساوه گفت: دیدار با جانبازان روحیه بخش است و ما تلاش می کنیم در این دیدارها از رهنمودها و نصایح آن عزیزان در جهت خدمت بیشتر به مردم و ایثارگران بهره مند شویم.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"، کریم رسولی  صبح امروز دوشنبه 15 تیرماه  در محفل عیادت با جانباز ابوالفضل ذاکر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینی های شهدا، جانبازان و آزادگان گفت: جانبازان قطعا بندگان عزیز خداوند هستند که با جان خود با خدا معامله کردند.
رسولی بیان کرد: جانبازان به دلیل ایثارگری بزرگی که انجام داده اند جایگاه ویژه ای در کشور دارند و ما به وجودشان افتخار می کنیم.
وی ضمن قدردانی از تلاش های ایثارگران در زمینه حمایت همه جانبه از دولت و نظام مقدس اسلامی افزود: دولت و مسئولین نیز درخصوص پیگیری امور و مشکلات جانبازان، عزمی جزم دارند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهندکرد.
رسولی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما مرهون فداکاری های شهدا و جانبازان است و به تعبیری می توان از جانبازان به عنوان شهدای زنده نام برد چراکه سال ها رنج جانبازی را صبورانه تحمل کردند و بی هیچ ادعایی بر سر پیمان خود با شهدا ماندند.
رسولی گفت: یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد چون جامعه را در برابر هرگونه آسیب و خطر احتمالی بیمه می کند و امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین وظایفی است که بردوش ما قراردارد و جانبازان معزز، طلایه داران این راه به شمار می روند.
جانباز معظم ابوالفضل ذاکر در عملیات بیت القدس در سال 61 به مقام جانبازی نایل آمده است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 310528