رئیس بنیاد مراغه:
قدردان خون پاک شهدا هستیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهید « طالب پاشایی» گفت: امروز به برکت خون شهدا ایران در اوج اقتدار است و باید قدردان خون شهدا باشیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در راستای ارج نهادن به مقام شهدا، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و حجت‌الاسلام حمید محمدی راد رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم شهرستان 14 مهر 1398 با خانواده شهید «طالب پاشایی» دیدار و گفتگو کرد.
 
اسلامی رئیس بنیاد مراغه با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و هفته ناجا گفت: تداوم انقلاب درگرو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، امیدواریم درراه شهدا و مسیر خدمت بی‌منت به مردم کشورمان گام برداریم .
 
وی با قدردانی از خانواده معظم شهدا افزود: امروز به برکت خون شهدا و ایثار خانواده معظم آنان ایران در اوج عزت و اقتدار است و ما همه باید قدردان خون پاک شهدا باشیم.
 
گفتنی است، شهید «طالب پاشایی» در 13 بهمن 1347 در شهرستان بناب دیده به جهان گشود و به‌عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و در 22 بهمن 1364 در عملیات والفجر 8 در منطقه فاو بر اثر اصابت ترکش به مقام شهادت نائل آمد، پیکر مطهر او در گلزار شهدای مراغه به خاک سپرده شده است.
 
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، دیدار با خانواده شهدا
کد مطلب: 310530
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...