داخلی صفحه مازندران خبر
 
بازدید معاون توسعه بنیاد مازندران از بنیاد شهرستان سوادکوه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران از بنیاد سوادکوه بازدید کرد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران  روز دوشنبه 15 مهر به‌اتفاق رئیس امور کارکنان و کارشناس امور گلزارها از بنیاد شهید سوادکوه  بازدید و با همکاران شهرستان در مورد مسائل و مشکلات حوزه کاری و ایثارگری بحث و تبادل‌نظر کرد. ضمیرپور در این بازدید که جهت هماهنگی های لازم و ارتقاء سطح خدمات رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگر ونیز رسیدگی به امور جاری پرسنل صورت پذیرفت ضمن ارائه توضیحات مبنی بر ارتقاء بخشیدن امورات اداره و مسائل کیفی و کمی پرسنل ، اهداف و سیاست‌ها معاونت توسعه را در بخش‌های مختلف پشتیبانی، نیروهای انسانی، امور رفاهی کارکنان تشریح  نمود .
دراین جلسه صمیمی مسائل و مشکلات همکاران و امکانات مورد نیاز جهت توسعه خدمات به خانواده های معظم شاهد و ایثارگران معزز مورد این شهرستان مورد بحث وبررسی قرار گرفت.
شاکری رئیس بنیاد سوادکوه گزارشی از اقدامات این بنیاد در جهت ارائه خدمت به جامعه هدف شهرستان بیان کرد.
همچنین درراستای اجرای طرح سپاس و تکریم از مقام شامخ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دوشنبه 15 مهر معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سوادکوه به اتفاق همکاران از مادر شهید والامقام محمد علی مفیدی در بیمارستان شهدای زیراب عیادت  نمود. و ضمن دیدار با پزشک معالج، در جریان روند درمانی این مادر عزیز قرار گرفت.
 شهید محمد علی مفیدی متولد 21 /11/1343  سوادکوه که بعنوان سرباز ارتش جمعی لشکر 21حمزه در تاریخ 19 / 04 / 1363  هنگام ماموریت بر اثر واژگونی خودرو  در منطقه عملیاتی جفیر به شهادت رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310539
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...