داخلی صفحه مازندران خبر
 
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مازندران از قائم شهر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۹
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مازندران از بنیاد شهرستان قائم شهر بازدید و مسائل مربوط به امور ادازی و پرسنلی را بررسی کرد‌.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران دوشنبه ۱۵ مهر ماه  به‌ اتفاق هیات همراه از بنیاد قائم شهر بازدید کرد‌.
مهدی ضمیرپور، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران طی نشستی با همکاران بنیاد شهرستان قائمشهر در مورد مسائل و مشکلات حوزه کاری و ایثارگری بحث و تبادل‌نظر کرد.
 این بازدید جهت هماهنگی  لازم و ارتقاء سطح خدمات رسانی به خانواده های شاهد و ایثارگر و نیز رسیدگی به امور جاری پرسنل صورت پذیرفت.
 بحث تشویق دانش آموزان ممتاز و دیدار از خانواده آنان در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.
وی ضمن ارائه راهکار مبنی بر ارتقا بخشیدن امورات اداره و مسائل کیفی و کمی پرسنل ، اهداف و سیاست‌ها معاونت توسعه را در بخش‌های مختلف پشتیبانی، نیروهای انسانی، امور رفاهی کارکنان را تشریح  نمود .
دراین جلسه، مسائل و مشکلات همکاران و امکانات مورد نیاز جهت توسعه خدمات به خانواده های معظم شاهد و ایثارگران معزز مورد این شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در پایان خانم علیجانزاده به عنوان رابط ارزیابی عملکرد قائمشهر معرفی گردید.
گفتتی است معاونین بنیاد مازندران ضمن حضور در جمع همکاران بنیاد و ابلاغ سلام مدیر کل بنیاد مازندران، مسائل مختلف مربوط به امور اداری و پرسنلی را مورد بررسی قرار داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310582
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...