امام جمعه کلیبر:
امنیت از مؤلفه‌های اصلی پیشرفت یک جامعه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۳
امام‌جمعه کلیبر هفته نیروی انتظامی را گرامی داشتِ مجاهدت‌های خالصانه نیروهای انتظامی، در راستای تأمین امنیت کشور دانسته و افزود: شهدا جان خود را در به ثمر رسیدن انقلاب و نظام تقدیم کردند و امروز ما باید ادامه‌دهنده واقعی راه پرافتخار این بزرگواران باشیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، دوشنبه 15 مهر 1398 به مناسبت هفته نیروی انتظامی امام‌جمعه کلیبر به‌اتفاق فرماندار، فرمانده سپاه، بخشدار بخش مرکزی، بخشدار بخش آبش احمد، رئیس و کارکنان بنیاد کلیبر با جانباز «محمدعلی نائب زاده» که فرمانده نیروی انتظامی کلیبر است دیدار و گفتگو کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن موسوی امام‌جمعه کلیبر در این دیدار با تبریک هفته ناجا، امنیت را از مؤلفه‌های اصلی پیشرفت یک جامعه دانسته و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با برقراری امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور ایفا می‌کنند.
وی هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت تلاش‌های شبانه‌روزی و مجاهدت‌های خالصانه نیروهای انتظامی در راستای تأمین امنیت و آرامش کشور دانسته و ادامه داد: شهدا جان خود را در به ثمر رسیدن انقلاب و نظام تقدیم کردند و امروز ما باید ادامه‌دهنده واقعی راه پرافتخارشان باشیم.
محمدعلی نائب زاده جانباز و فرمانده نیروی انتظامی کلیبر بابیان اینکه در سایه خون شهدای والامقام و درایت‌های مقام معظم رهبری کشورمان به اقتدار و پیشرفت دست‌یافته ادامه داد: ولایتمداری و قرارگیری در مسیر شهدا موجب اقتدار کشور است.
وی تصریح کرد: مهم‌ترین رسالت ما پیگیری دغدغه‌های مردم است و باید خدمت بی‌منت را مبنای کار قرار دهیم و باجان و دل برای مشکلات مردم تلاش کنیم و این مهم را دریابیم که امام هر چه رهنمودها و سخنانی داشته‌اند این سخنان حقیقت پیوسته است.
لازم به ذکر است: جانباز «محمدعلی نائب زاده» در درگیری با فتنه گران سال 1388 در تبریز به مقام جانبازی نائل گردید.
انتهای پیام/


کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی ، کلیبر، دیدار، جانباز
کد مطلب: 310609
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...