داخلی صفحه گیلان خبر
 
همزمان با گراميداشت هفته نيروي انتظامي
يادواره ۱۷ شهيد انتظامي شهرستان فومن برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
امام جمعه شهرستان فومن در اين يادواره که با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فومن در گلزار شهداي امامزاده ميرزا(ع) اين شهرستان برگزار شد،در سخناني با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان والامقام ايران اسلامي و هفته نيروي انتظامي گفت:اقتدار نظام اسلامي به بركت خون شهدا روز به روز در حال افزايش است.
 
به گزارش ایثار گیلان،حجت الاسلام والمسلمين سيد محمدحسن صفوي افزود:نيروي انتظامي در سال هاي اخير به فراخور ماموريت هاي پيش رو،خيل عظيمي از شهدا را تقديم انقلاب اسلامي كرده است.
وي اظهار کرد:شهدا سرمايه هاي عظيم ملت هستند كه در مقطعي حساس با آغوش باز،خود را به طوفان زده و حماسه دفاع مقدس را خلق كردند.
وي برگزاري يادواره هاي شهداي والامقام و گراميداشت ياد و خاطر شهدا را اداي دين و احترام به مقام شامخ و والاي شهداي سلحشور نيروي انتظامي عنوان كرد و گفت:تجليل از خانواده معظم شهداي نيروي انتظامي و تجديد ميثاق با آرمان هاي امام خميني(ره) و شهدا از اهداف برگزاري اين يادواره است.
در اين مراسم،نيروهاي نظامي و انتظامي و نيز خانواده هاي معظم شهدا با حضور در مزار شهيدان و قرائت فاتحه و نثار شاخه هاي گل،نسبت به مقام شامخ اين عزيزان، اداي احترام كرده و بار ديگر با آرمان هاي امام راحل و شهدا تجديد ميثاق نمودند.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 310640