​اولین مؤلفه پیروزی ما در دفاع مقدس عطف الهی بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
حجت‌الاسلام والمسلمین جوشـقانیان مسـئول موسـسه تفحص سـیره شهدا با اشاره به اینکه اولین مؤلفه پیروزی ما در دفاع مقدس عطف الهی بود گفت: اگر بخواهیم اجر و قرب بهداری را در خط مقدم بهتر درک کنیم باید جنگ را بدون بهداری تصور کنیم.
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری: اولین یادواره شهدای بهداری حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) استان با حضور مشاور وزیر در امور بهداری رزمی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مشاور استاندار در امور ایثارگران، رئیس بنیاد شهرستان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و سایر مسئولین استانی در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوشـقانیان مسـئول موسـسه تفحص سـیره شهدا در این یادواره با اشاره به اینکه اولین مؤلفه پیروزی ما در دفاع مقدس عطف الهی بود گفت: اگر بخواهیم اجر و قرب بهداری را در خط مقدم بهتر درک کنیم باید جنگ را بدون بهداری تصور کنیم.

سردار فتحیان مشاور وزیر در امور بهداری رزمی در ادامه بابیان اینکه شهید محمدحسن قاسمی اولین شهید جامعه پزشکی کشور است، خاطرنشان کرد: استان چهارمحال و بختیاری نیز همانند سایر شهرها دین خود را در دوران مقدس ادا کرد و به‌فرمان امام خمینی (ره) با اعزام بیش از 55 گردان نیرو به جبهه به دفاع از خاک کشور پرداختند که نتیجه این جنگ مردانه، فداکارانه و شجاعانه 2448 شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

دکتر شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد دکترشیرانی این یادواره در دانشگاه علوم پزشکی را مایه مباهات جامعه پزشکی استان دانست و افزود: اگر امروز در جامعه ما به راحتی زندگی می‌کنیم و با سرعت مضاعف و امنیت به مردم خدمت‌رسانی می‌کنیم این به خاطر فداکاری شهدای دوران دفاع مقدس است.
 
گفتنی است در این مراسم معنوی از خانواده شهیدان آتش افزا، همتی، آذریان، قاسمی، امیدی، طاهری، کاویانی و احمدی تجلیل و از تلاش‌های ارزنده جراح و چشم پزشک برجسته کشور آقای دکتر حسن رزمجو تجلیل شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 310644
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...