داخلی صفحه ایلام خبر
 
گرامیداشت هفته دفاع مقدس باتجلیل از رزمندگان و جانبازان هشت سال حماسه و ایثار
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
همزمان با هفته دفاع مقدس، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عطر افشانی مزار شهداء با حضور دکتر صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت عتف در دانشگاه ایلام برگزار گردید.
گرامیداشت هفته دفاع مقدس باتجلیل از رزمندگان و جانبازان هشت سال حماسه و ایثار
 
به گزارش ایثار به نقل از روابط عمومی دانشگاه ایلام؛ مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عطر افشانی مزار شهدا با حضور دکتر صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر علی اکبری رئیس دانشگاه ایلام، حجت الاسلام غیاثی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر پرهیزکار ابیانه معاون پشتیبانی و مدیریت منابع انسانی سازمان امور دانشجویان وزارت عتف، دکتر علیزاده مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، روسای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان، معاونین دانشگاه، روسای دانشکدهها، مدیران، اساتید و جمعی از دانشجویان صبح امروز در مزار شهدای گمنام در جنب مسجد الغدیر دانشگاه ایلام برگزار گردید.
در این مراسم حجت الاسلام غیاثی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان اینکه شهدا برای حفظ حرمت و کرامت این کشور خون خود را تقدیم کردند، تأکید کرد که برای پاسداشت خون شهیدان، باید راه و روش آنان را برای نسل جدید و بخصوص دانشجویان بازگو نمائیم.
حجت الاسلام غیاثی با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید، ابراز امیدواری کرد به برکت خون شهیدان و با اهتمام مجموعه مدیران آموزش عالی،  آرمانهای انقلاب اسلامی در دانشگاهها محقق گردد.
در این مراسم بصورت نمادین از چهار تن اساتید و کارکنان ایثارگر هشت سال دفاع مقدس (رزمندگان و جانبازان) دانشگاه تقدیر بعمل آمد و سپس حاضرین با نثار گل و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310647
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...