داخلی صفحه مازندران خبر
 
صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت، عمل به سیره شهدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از بازدید از دو گلزار شهدا در ساری گفت: صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت عمل به سیره شهدا است و همه آحاد جامعه باید تعهد خود را نسبت به شهدا بالا ببرند.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از بازدید از گلزار شهدای روستای اردشیر محله و خاریک ساری با بیان اینکه صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت عمل به سیره شهدا است گفت: امروز همه آحاد جامعه باید تعهد خود را نسبت به شهدا و خانواده های معزز آنان و ایثارگران بالا ببرند.
مظلومی با اشاره به اینکه گلزار شهدا مکان الگودهی و عبرت آموزی است اظهار کرد: غیرت و جوانمردی، حمیت و مردانگی، دشمن ستیزی، مراقبت و روحیه جهاد و ایثار را باید از این آلاله های سرخ شهادت آموخت.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه حماسه ای که شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خلق کردند در طول تاریخ در اذهان زنان و مردان کشور ما باقی می ماند و تاریخ گواه از خود گذشتگی، رشادت و دلاور مردی فرزندان این سرزمین خواهد بود.
مظلومی با تأکید بر حفظ این گنجینه های ماندگار(( شهدا )) اظهار کرد: امروز همه ما در قبال خون پاک و مطهرشهدا مسئول هستیم و برای پاسداری از فرهنگ آنان، از هیج کوششی دریغ نکنیم.
مدیر کل بنیاد مازندران گفت: حفظ و ساماندهی گلزار شهدا، جزو اعتقادات و ارزش فرهنگی جامعه ما محسوب می گردد لذا همه دستگاههای فرهنگی نسیت به تحقق این امر مهم، نگاه معنوی داشته باشند.
استان مازندران دارای هزار و 612 گلزار و 10 هزار و 400 شهید گرانقدر می باشد.     
انتهای پیام/
کد مطلب: 310652