داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضرورت جامعه امروز است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
رئيس بنياد اراك با توجه به هجمه های فرهنگی دشمنان بر علیه نظام و انقلاب بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنا کردن نسل جوان با آرمان های انقلاب تاکید کردند.
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي" ،مصطفی دادوند در جلسه شورای اداری بنیاد اراک با حضور کارمندان اداری ومالی اظهارداشت : یکی از نیازهای جامعه امروز آشنایی نسل جدید با جانفشانی های شهدا و جانبازان می باشد.
وي رزمندگان دوران دفاع مقدس را بهترین الگو برای نسل جوان دانست و بیان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید الگوی مسئولان نیز باشد؛ زیرا که این فرهنگ انسان را از غرق شدن در مادیات زندگی روزمره رها می‌کند.
رئيس بنياد اراك خدمت به خانواده های شهدا و جانبازان را افتخار و وظیفه ای انسانی و شرعی برای مسئولان و مردم دانست و تصریح کرد: جامعه باید در قبال این افراد، قدردانی خود را به نمایش بگذارد، هرچقدر هم که به این عزیزان خدمت کنیم نمی توانیم ذره ای از ایثار و مجاهدت های آنان را پاسخگو باشیم.
وي افزود: راهبردی ترین کار و ماموریت جامعه امروز ما زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت است و این امر وظیفه تمامی آحاد مردم جامعه است.
دادوند در پایان گفت: باید قبول کنیم نسل اول انقلاب در حال تحویل دادن سنگر به نسل های بعدی و جدید انقلاب هستند از این رو باید تلاش کنیم نسل جدید را با آرمان های نظام و انقلاب و فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر آشنا کنیم.
انتهاي پيام /
کد مطلب: 310657