داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد دلیجان:
والدين معظم شهدا مايه خير و بركت كشور ما هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
رييس بنياد دليجان گفت: والدين معظم شهدا مايه خير و بركت كشور ما هستند.
 
به گزارش ايثار واحد" استان مركزي" ، عصر روز دوشنبه 15 مهر ماه 1398 رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان دليجان به اتفاق سرهنگ نباتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دليجان و امام جمعه شهر نراق و رئیس شورای اسلامی شهر نراق و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر نراق ، به ديدار خانواده معظم شهيد سید غلامرضا باشی و خانواده معظم شهید اسداله خسروی رفتند و با آنها گفت و گو كردند.
رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان دليجان  طي گفتگويي از والدين شهدا بعنوان نور چشمان نظام و انقلاب ياد كرد و گفت: والدين عزيز شهدا جزء صبورترين و مقاومترين افراد جامعه و از افتخارات نظام محسوب مي گردند.
وي با بيان اينكه احترام به والدين شهدا و ايثارگران بر همه آحاد جامعه واجب است اظهار داشت: سپاسگزاري و تكريم از اين عزيزان حداقل كاري است كه ما انجام مي دهيم.
بهرام آشنا افزود: همه ما مديون شهدا و ايثارگران هستيم و امروز حفظ شأن و كرامت آنان بايد بعنوان يك ارزش در جامعه ما نهادينه گردد.
آشنا تصريح كرد: والدين معظم شهدا مايه خير و بركت كشور ما هستند لذا مسئولان ديدار از آنان را فراموش نكنند و در حل مشكلات اين عزيزان با جديت ورود پيدا كنند.
شهید معظم سید غلامرضا باشی ، در تاریخ 10/04/1342 متولد و در تاریخ 02/01/1361 در منطقه عملیاتی دزفول به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
شهيد معظم اسداله خسروي، در تاریخ 08/01/1338 متولد و در تاریخ 22/10/1360 در منطقه عملیاتی بستان به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
 
 
 
 
کد مطلب: 310658