رسیدگی به مشکلات خانواده ایثارگران، جهاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با اشاره به اینکه رسیدگی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را نیازمند حوصله و صبر عنوان کرد و گفت: رسیدگی به مشکلات این خانواده‌های معظم جهاد است و هرروز به محل کار می‌روید به امام زمان (عج) توسل کنید.
رسیدگی به مشکلات خانواده ایثارگران، جهاد است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی به‌اتفاق معاونین در محل دفتر خود میزبان رئیس بیمه دی کشور و همچنین رئیس بیمه دی استان بود.
این جلسه به‌منظور بررسی پرداخت‌های بیمه دی و قرارداد بیمه با بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و همچنین تجزیه‌وتحلیل و آمار ایثارگران استان در خصوص پراکندگی استفاده از مراکز بهداشتی، درمانی، مطب‌ها، داروخانه‌ها، مراکز تصویربرداری و دیگر طرف قراردادهای بیمه دی در استان خراسان شمالی برگزار شد.
 سید عباس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با تأکید و توجه به اهمیت خدمت‌رسانی به ایثارگران گفت: حفظ کرامت و شأن خادمان به شهدا و ایثارگران که امروز مدال خدمت به بهترین بندگان خداوند را بر گردن دارند و مروجان فرهنگ ایثار و شهادت هستند را بر خود وظیفه می‌دانیم، رعایت قوانین، عدالت در ارائه خدمات، استفاده از ظرفیت‌های ملی و رضایت ایثارگران مهم‌ترین وظایف ماست.
حسینی ادامه داد: جامعه هدف سازمان بنیاد شهید شامل آزادگان، جانبازان و خانواده شهدا است. در بیمه تکمیلی بنیاد، سقفی برای افراد تحت پوشش وجود ندارد و همه آن‌ها از تمام خدمات بهره‌مند می‌شوند، خدمات بیمه به تمام ایثارگران و افراد تحت پوشش آن‌ها ارائه می‌شود که ازجمله این خدمات شامل عمل جراحی، بستری، موارد کلینیکی و پاراکلینیکی و غیره هستند بدون فرانشیز و بدون سقف است...
وی بابیان اینکه هیچ خدمتی در نظام دینی بالاتر از خدمت به خانواده‌های مجاهدان نیست، اضافه کرد: رسیدگی نسبت به وضعیت خانواده‌های شهدا و ایثارگران را به‌صورت اولویتی انجام دهید. درواقع خدمت‌رسانی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر باید اولویت فعالیت‌های مسئولان بنیاد شهید باشد.
حسینی: رسیدگی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را نیازمند حوصله و صبر عنوان کرد و گفت: رسیدگی به مشکلات این خانواده‌های معظم جهاد است و هرروز به محل کار می‌روید به امام زمان (عج) توسل کنید.
 وی در ادامه به مشکلات مالی و تأمین منابع مالی جهت پرداخت هزینه‌های بیمه تکمیلی ایثارگران اشاره کرد و عنوان کرد واریزی‌های مقطعی به‌صورت مسکن است و باید به‌طور کامل درمان شود.
 در ادامه مدیر بیمه دی کشور با تقدیر و تشکر از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: نگاه بیمه دی با قرارداد درمانی ایثارگران، نگاه منصفانه است و از مطالبه گری مدیرکل بنیاد خراسان شمالی در خصوص احقاق حقوق ایثارگران تقدیر و تشکر نمود.
شایان‌ذکر است قرارداد بیمه دی تا پایان مهرماه 98 به اتمام می‌رسد و از ابتدای آبان با برگزاری مناقصه در مرکز، بیمه‌گر جدید معرفی خواهد شد.
کد مطلب: 310677