عمل به سیره شهدا، صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از بازدید از دو گلزار شهدا در ساری گفت: صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت عمل به سیره شهدا است و همه آحاد جامعه باید تعهد خود را نسبت به شهدا بالا ببرند.
عمل به سیره شهدا، صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی پس از بازدید از گلزار شهدای روستای اردشیر محله و خاریک ساری با بیان اینکه صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت عمل به سیره شهدا است، گفت: امروز همه آحاد جامعه باید تعهد خود را نسبت به شهدا و خانواده‌های معزز آنان و ایثارگران بالا ببرند.
وی با اشاره به اینکه گلزار شهدا مکان الگودهی و عبرت آموزی است، اظهار کرد: غیرت و جوانمردی، حمیت و مردانگی، دشمن ستیزی، مراقبت و روحیه جهاد و ایثار را باید از این آلاله های سرخ شهادت آموخت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه حماسه‌ای که شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خلق کردند در طول تاریخ در اذهان زنان و مردان کشور ما باقی می‌ماند و تاریخ گواه از خودگذشتگی، رشادت و دلاور مردی فرزندان این سرزمین خواهد بود.
مظلومی با تأکید بر حفظ گنجینه‌های ماندگار شهدا، اظهار کرد: امروز همه ما در قبال خون پاک و مطهر شهدا مسئول هستیم و باید برای پاسداری از فرهنگ آنان از هیج کوششی دریغ نکنیم.
استان مازندران دارای هزار و 612 گلزار و 10 هزار و 400 شهید گرانقدر است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310692
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...