رفع مشکل اشتغال ایثارگران بهترین نوع تکریم ایشان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، با تکریم ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا امکان‌پذیر است که رفع مشکل اشتغال آنان در حال حاضر می‌تواند بهترین نوع تکریم باشد.
رفع مشکل اشتغال ایثارگران بهترین نوع تکریم ایشان است
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در نشست با احمد پایدار فرزند شهید و مدیر عامل شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد، گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون رشادت‌های شهدا و ایثارگران است و در واقع خون این عزیزان، نظام اسلامی را بیمه کرده است.
وی با بیان اینکه باید اهتمام جدی برای حل مشکل اشتغال ایثارگران داشته باشیم، افزود: با توجه به سیاست‌های دولت مبنی بر چابک‌سازی ادارات دولتی و عدم جذب در دستگاه‌های اجرایی، باید از تمامی ظرفیت‌های استان به ویژه بخش خصوصی برای حل مشکل اشتغال جامعه ایثارگری استفاده کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، گفت: اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، با تکریم ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا امکان‌پذیر است که رفع مشکل اشتغال آنان در حال حاضر می‌تواند بهترین نوع تکریم باشد.
شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد وابسته به سازمان اقتصادی کوثر است که از سال 1362 در سه بخش دامداری، کشاورزی (زراعت و باغبانی) و پشتیبانی وارد عرصه تولید شد و در حال حاضر ۱۷۰ نفر پرسنل در بخش‌های مختلف دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310707
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...