داخلی صفحه تهران خبر
 
پرداخت 760 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به ایثارگران تهران بزرگ
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۵
رئیس صندوق شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: در سال جاری بیش از 760 میلیارد ریال تسهیلات به ایثارگران تهران پرداخت شده است.
پرداخت 760 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به ایثارگران تهران بزرگ
 
به گزارش «ایثار تهران»، ایرانی طایفه با اشاره به عضویت بیش از29 هزار نفر از ایثارگران تهران بزرگ در صندوق قرض‌الحسنه شاهد گفت: از تعداد 29 هزار و 730 هزار نفر ایثارگر تهران بزرگ، 17 هزار و 785 نفر از خانواده های معظم شهدا و 11 هزار و 945 نفر جانباز عضو صندوق شاهد هستند.
وی مبلغ وام پرداخت شده در 6 ماهه نخست سال جاری را بیش از 760 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون در مجموع 4 هزار و 157 نفر ایثارگر از تسهیلات صندوق شاهد تهران بزرگ بهره مند شده اند که یک هزار و 749 نفر جانباز و 2 هزار و 408 نفر از والدین، همسر و فرزندان شهدا بوده اند.
رئیس صندوق قرض الحسنه بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ سقف وام این صندوق را در سال 98 بیست میلیون تومان بیان کرد و اظهار داشت: در سال جاری 198 نفر به اعضای صندوق شاهد تهران افزوده شده است و تلاش ما بر این است که همه متقاضیان وام بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن بتوانند از تسهیلات قرض الحسنه برخوردار شوند و این امر با مشارکت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در پرداخت به موقع اقساط تسهیلات دریافتی امکان پذیر خواهد بود.
وی ایجاد رضایتمندی در جامعه هدف را اولویت نخست صندوق شاهد دانست و تاکید کرد:  هدف مهم ما تسهیل در ارائه خدمات و تکریم ایثارگران است و تمام فعالیت های صندوق در راستای جلب رضایت این عزیزان انجام می شود.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 310709
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...