مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران:
ایثار و شهادت عاملی برای پایداری انقلاب است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۴
مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران فرهنگ ایثار و شهادت را عاملی برای پایداری انقلاب برشمرد و اظهار داشت: تکریم خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران یکی از اقدامات اساسی در جهت حفظ ارزش‌های نظام است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، مهدی تقیون مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر گفت: تکریم خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران یکی از اقدامات اساسی در جهت حفظ ارزش‌های نظام است.

وی با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به‌ویژه بین نسل جوان و نوجوان اظهار داشت: این فرهنگ ارزشی عاملی مهم برای پایداری انقلاب اسلامی ایران است.

مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران خاطرنشان کرد: تهاجم‌های بیرونی و توطئه‌های داخلی ازجمله فعالیت‌های اساسی دشمن برای جلوگیری از حرکت روبه‌جلوی انقلاب است که راه‌کار مقابله با آن نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

تقیون بابیان اینکه قوانین و مقررات مربوط به ایثارگران باید از سوی ادارات مورداجرا قرار گیرند افزود: رسیدگی به مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری کمترین کار ممکن در قبال ایثار و فداکاری آنان است.

وی بر تعامل و همکاری بین مسئولان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: باید با همدلی، هم‌زبانی و طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت این فرهنگ ارزشمند تلاش کنیم.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، نشست، شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، شهرستان اهر
کد مطلب: 310722
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...