امام جمعه اهر:
تکریم جامعه ایثارگری کاری ارزشمند است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱
امام‌جمعه شهرستان اهر تکریم جامعه ایثارگری را کاری ارزشمند خواند و اظهار داشت: همه ملت ایران وام‌دار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستند که سرکشی به آنان وظیفه‌ای شرعی و عرفی برای مردم کشورمان است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، آیت اله جواد حاجی‌زاده امام‌جمعه شهرستان اهر به‌اتفاق زاهد محمودی فرماندار و مهدی تقیون مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران با مادرم مکرم شهید «رضا وهابی» و جانباز سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس «محمود مجاوری» دیدار کرد.

امام‌جمعه شهرستان اهر در این ملاقات بابیان اینکه تکریم جامعه ایثارگری کاری ارزشمند است اظهار داشت: همه ملت ایران وام‌دار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستند که سرکشی به آنان وظیفه‌ای شرعی و عرفی برای مردم کشورمان است.

وی هدف از دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را بزرگداشت مقام و منزلت والای آنان عنوان کرد و افزود: دیدار با جامعه ایثارگری که از سرمایه‌های اصلی نظام انقلاب اسلامی هستند، باید به‌صورت مستمر صورت ‌پذیرد.

امام‌جمعه شهرستان اهر تصریح کرد: شهدا با تأسی به اهل‌بیت (ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده‌های آنان ادامه‌دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدا عزیز است.

آیت‌الله حاجی‌زاده وجود مادران و پدران شهدا را موجب برکت و دیدار با آنان را مایه نشاط مسئولان دانست و افزود: صبوری این عزیزان به ما توان می‌دهد تا در راه خدمت به‌نظام اسلامی تلاشی مضاعف داشته باشیم.

انتهای پیام/کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، خانواده های شاهد و ایثارگر،
کد مطلب: 310723