مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:
صبر زینب گونه مادران شهدا اجری عظیم دارد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی بردباری و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را یک الگو و درس بزرگ برای آحاد مختلف مردم و مسئولان دانست و اظهار داشت: اگر به ترویج ارزش‌های دینی می‌اندیشیم و می‌خواهیم پیام و آرمان‌های شهدا زنده بماند، باید راه شهدا را ادامه بدهیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، حجت‌الاسلام حسن شعبانی مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در دیدار با مادر مکرم شهید «کریم خجسته اهری» گفت: صبر زینب گونه مادران شهدا اجری عظیم نزد خداوند متعال دارد.
حجت‌الاسلام شعبانی، بردباری و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را یک الگو و درس بزرگ برای آحاد مختلف مردم و مسئولان دانست و افزود: این انسان‌های ولایتمدار بزرگ‌ترین پشتوانه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: مادران مکرم شهدا از خانم ام‌البنین الگوبرداری کردند و فرزندانشان را برای دفاع از اسلام و انقلاب به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل فرستادند.
وی در ادامه دیدارهای خود با جامعه ایثارگری شهرستان اهر، با خانواده معظم شهیدان «مهدی و عباس بلبلی» ملاقات و با آنان گفتگو کرد.
حجت‌الاسلام شعبانی بابیان اینکه عزت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی مرهون ازجان‌گذشتگی‌های شهدا و ایثارگران است تصریح کرد: ادامه دادن راه شهدا یک تکلیف است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی افزود: اگر به ترویج ارزش‌های دینی می‌اندیشیم و می‌خواهیم پیام و آرمان‌های شهدا زنده بماند، باید راه شهدا را ادامه بدهیم.
انتهای پیام/کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، خانواده های معزز شهدا، مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی
کد مطلب: 310724
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...