با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد؛
يادواره شهيدان آبروی محله در یانچشمه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۹
به همت حوزه مقاومت بسيج امام حسن عسكري عليه السلام و پايگاه مقاومت بسيج شهدا، يادواره شهيدان مفقود الاثر عبدالحسين عظيمی و عبدالله شكراللهی در شهر يانچشمه برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ به همت حوزه مقاومت بسيج امام حسن عسكري عليه السلام، پايگاه مقاومت بسيج شهدا و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بن، يادواره شهيدان مفقود الاثر عبدالحسين عظيمی و عبدالله شكراللهی در شهر يانچشمه برگزار شد.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بن در اين يادواره ضمن تجليل از مقام رفيع شهدا، اظهار داشت: شهدا بعد از معصومين عليهم السلام داراي بالاترين مقامها هستند و به خاطر همين درجه و مقام عالي معنوي است كه ياد و نام آنان هميشه در يادها باقي است و انسانهاي مومن هميشه حضور شهدا را در زندگي شخصي و اجتماعي درك مي كنند و به زنده بودن شهدا واقف هستند.
سرهنگ دوم پاسدار محسن كريمي افزود: فرهنگ ايثار و از خودگذشتگي و توجه به امدادهاي غيبي و حركت در مسير منويات ولايت فقيه بود كه باعث پيروزي رزمندگان شد و چشم جهانيان را به نبردهاي عاشورايي جوانان انقلابي خيره كرد و تعجب و حيرت همگان را برانگيخت.
وي ادامه داد: با توجه به رهنمودهاي مقام معظم رهبري در بيانيه گام دوم انقلاب اسلامي، آينده كشور متعلق به جوانان است و همان تفكر جهادي و انقلابي و جوانگرايي است كه راه كشور را به سوي قله هاي پيشرفت و سعادت هموار خواهد كرد و همانند دوران دفاع مقدس پيروزي هاي چشمگيري را نصيب ملت قهرمان ايران خواهد نمود.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بن تاكيد كرد: كشور ما داراي ظرفيتهاي فرواني از لحاظ منابع و معادن زيرزميني و ظرفيتهاي نيروي انساني است كه مي تواند كشور را از گردنه هاي سخت عبور دهد و مشكلات اقتصادي پيش آمده براي مردم را حل كند كه البته مستلزم مديريت جهادي و انقلابي و توجه به ظرفيتهاي عظيم داخلي و قطع اميد از بيگانگان است. 

انتهای پیام/
کد مطلب: 310731
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...