​خدمت به خانواده شهدا عبادت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰
رئیس بنیاد ملارد بابیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان که درراه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و عبادت است.
​خدمت به خانواده شهدا عبادت است
 
به گزارش «ایثار»، هم‌زمان با روز روستا و عشایر توکلی فرماندار، عنبر بیز رئیس بنیاد، حسینی همدانی امام‌جمعه بخش صفادشت، بخشدار و دیگر مسئولین با والدین شهید علی جارویی واقع در روستای ارغش آباد شهرستان ملارد دیدار کردند.
صفرعلی عنبربیزرئیس بنیاد ملارد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روستایی و عشایری گفت: این سرکشی‌ها اثرات مثبتی دارد، ابتدا اینکه برای ما تذکری است که رشادت‌های شهدا را یادآور و از آن‌ها درس بگیرم  سپس این ازخودگذشتگی‌ها را به نسل جدید انتقال و فرهنگ ایثار و شهادت را منتقل کنیم.
رئیس بنیاد شهید بابیان اینکه هرچه درراه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان که درراه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و عبادت است.
وی افزود: در سایه فرهنگ شهادت‌طلبی است که امروز ما توانسته‌ایم در مقابل استکبار بایستیم و ما در مقابل خون شهدا مسئولیم  و  باید از این میراث بزرگی که امام و شهدا برایمان به یادگار گذاشته‌اند به‌خوبی صیانت کنیم.
گفتنی است شهید علی جارویی  در منطقه سقز در درگیری با عوامل ضدانقلاب (کومله) در سن ۱۵ سالگی به شهادت رسید.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 310736