داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: جانبازان علمداران استقامت و پایداری هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در دیدار با جانبازان آسایشگاه ثامن الائمه(ع) گفت: جانبازان علمداران استقامت و پایداری هستند.
مدیرکل بنیاد یزد: جانبازان علمداران استقامت و پایداری هستند
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با حضور در مرکز توانبخشی ثامن الائمه با جانبازان نخاعی دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام عباس زارع با تجلیل از صبر و استقامت بی نظیر جانبازان گفت: جانبازان علمداران استقامت و پایداری هستند که با استقامت بی نظیر خود، میهن اسلامی را سرافراز کردند.
وی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت تصریح کرد: به‌واسطه ترویج همین فرهنگ اصیل است که امروز نسلی که جنگ را ندیده باعلاقه از حریم اسلام و انقلاب در آن‌سوی مرزها دفاع کرده و در این راه الهی ایستادگی می‌کند.
زارع با اشاره به رویکرد فرهنگی بنیاد اظهار کرد: رسیدگی به امور فرهنگی خانواده شهدا و ایثارگران یکی از اولویت های اصلی بنیاد است که در فرمان حضرت امام خمینی(ره) مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است.
در این دیدار صمیمی جانبازان نیز با بیان نیازهای خاص جانبازان نخاعی، مسائل و مشکلات خود را به سمع و نظر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران رساندند و از وی خواستند در برنامه ریزی خود مورد توجه قرار دهد.

 
کد مطلب: 310743
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...