فرمانده نیروی انتظامی خداآفرین:
پاسداری از میراث گران‌بهای انقلاب آرمان شهدا بود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰
فرمانده نیروی انتظامی خداآفرین به اهداف والا و پرارزش شهدا از ایثار و مجاهدت در راه خدا اشاره کرد و گفت: اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گران‌بهای انقلاب آرمان شهدا بود.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، سه‌شنبه 16 مهر 1398 فرمانده نیروی انتظامی خداآفرین به اتفاق رئیس بنیاد کلیبر، کارکنان نیروی انتظامی و بنیاد شهرستان با خانواده معزز شهید «اسماعیل تیموری» و «ابراهیم جلالی فر» در خداآفرین دیدار و گفتگو کرد.

حسن نعلبندی زاده فرمانده نیروی انتظامی خداآفرین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و تجلیل از استقامت خانواده‌های معزز این عزیزان گفت: خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران میراث داران واقعی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند.

وی به اهداف والا و پرارزش شهدا از ایثار و مجاهدت درراه خدا اشاره کرد و اظهار داشت: اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گران‌بهای انقلاب آرمان شهدا بود.

این مقام مسئول تصریح کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافع حرم و عرصه نظم و امنیت و هدایت‌ها و حمایت‌های فرمانده معظم کل قوا امام خامنه‌ای مشغول خدمت به مردم است و نقش مهمی در برقراری امنیت در اقصی نقاط کشور از مرزها تا شهرها دارد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم ادامه‌دهنده راه پرفروغ جانبازان، ایثارگران و شهیدان عزیز ایران اسلامی بوده و خدمت گذار واقعی خانواده معزز شهدا و ایثارگران باشیم.

گفتنی است: شهید «اسماعیل تیموری» در  5 خرداد 1335 در شهرستان خداآفرین متولد و در 5 اردیبهشت 1365 در منطقه عملیاتی کردستان؛ و شهید «ابراهیم جلالی فر» در 12 اسفند 1347 در روستای تاتار علیا از توابع خداآفرین متولد و در 20 اردیبهشت 1367 در منطقه عملیاتی پیرانشهر به شهادت رسید.

انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، دیدار ، خانواده ، معزز، شهدا،خداآفرین
کد مطلب: 310791