​حضور فرماندهی غرب استان تهران در بیمارستان میلاد شهریار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی، سردار خانچرلی و جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی غرب استان تهران با جانبازان و بیماران بستری در بیمارستان میلاد شهریار دیدار کردند.
​حضور فرماندهی غرب استان تهران در بیمارستان میلاد شهریار
 
به گزارش «ایثار»، در این دیدار سردار محسن خانچرلی اظهار داشت: رشادت، ازخودگذشتگی و جان‌فشانی غیور مردان و شیر زنان ایثارگران ارمغان آور امنیت، آسایش و امنیت امروز ایران اسلامی است.
وی افزود: برگزاری باشکوه مراسمات و برنامه‌های متناسب با این ایام و تجلیل از دلاور مردان بستری در بیمارستان کوچک‌ترین قدمی است که می‌توان در راستای تجلیل از این بزرگواران و مقام آنان برداشت.
دکتر پژمان آقایی رئیس بیمارستان میلاد شهریار نیز اظهار داشت: فرماندهان نظامی، انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی باکفایت و تعهد در شهرستان خدمت می‌کنند.
آقایی گفت: در طول هشت سال دفاع مقدس با جان‌فشانی و ازخودگذشتگی دلاوران کشور از کیان و خاک این مرزوبوم دفاع کردند، امروز دشمن با تمام توان به میدان آمده تا در تقابل با ما قرار گیرد و مقابله با بخشی از این تقابل به عهده نیروی انتظامی است.
وی افزود: قانون‌ مداری یک ویژگی‌ نیروی انتظامی به شمار می‌آید؛  پلیس مقتدر، خود اشراف بر قانون دارد و متعهد به اجرای قانون است و چنانچه کسی از قانون تخطی کرد با آن مقابله می‌کند. ایجاد امنیت و نظم در زیر سایه پلیس بوده و در نبود امنیت شاهد پیشرفت جامعه نخواهیم بود و خوشبختانه امروز در کشورمان، به دلیل آمادگی بالای پلیس، امنیت خوبی حاکم بوده و از طرفی همراهی مناسبی بین مردم و نیروهای ناجا برقرار است.
انتهای پایم /
 
کد مطلب: 310793