تأکید نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بر جمع آوری کرامات شهدا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کرامات شهدا به صورت متفرقه در کتاب های مختلف و زندگی نامه شهدا ذکر شده است اما زحمتی باید انجام شود تا همه اسناد و مدارک در قالب یک کتاب جمع آوری گردد.
به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، شب گذشته به مناسبت هفته نیروی انتظامی میهمان خانواده شهیدان سید محمدحسین ملایی و حسین براتی بود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار با خانواده شهید سید محمد حسین ملایی اظهار کرد: از سال گذشته که یادواره 2 هزار شهید خراسان جنوبی برگزار شد به مسئولان ذی ربط تأکید داشته‌ام و امسال نیز در سفر حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان، یادآور شدم تا کرامات شهدا جمع آوری و در قالب یک کتاب مجزا در اختیار عموم قرار گیرد.
وی افزود: کرامات شهدا به صورت متفرقه در کتاب های مختلف و زندگی نامه شهدا ذکر شده است اما زحمتی باید انجام شود تا همه اسناد و مدارک چه در کتاب ها و چه در نزد اشخاص، جمع آوری و به صورت یک کتاب مستقل ارائه شود و این بسیار ارزشمند است .
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: کرامات شهدا چه آنچه در زندگی و چه آنچه که خبر از شهادت خود داده اند و چه آنچه بعد از شهادت داشته اند بسیار زیاد است، لذا اگر زحمتی کشیده شود و به صورت کتاب منتشر گردد در زمان امروز می تواند به درد جوانان بخورد.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی در پایان گفت: خداوند ارواح همه شهدا را از صدر اسلام تا به امروز و 2 هزار شهید خراسان جنوبی و به خصوص این شهید بزرگوار(شهید سید محمد حسین ملایی) و همه شهدای نیروی انتظامی را با ابا عبدالله الحسین(علیه السلام) محشور کند.
کد مطلب: 310795
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...