​حضور رئیس بیمارستان میلاد شهریار در همایش تجلیل از راهور غرب استان تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
رئیس بیمارستان میلاد شهریار با حضور همایش تجلیل از راهور غرب استان تهران گفت: قانون‌مداری یکی ویژگی‌های نیروی‌های اجرایی قانون به شمار می‌آید.
​حضور رئیس بیمارستان میلاد شهریار در همایش تجلیل از راهور غرب استان تهران
 
 به گزارش «ایثار»، همایش تجلیل از نمونه‌های ترافیکی پلیس راهور غرب استان تهران با حضور پژمان آقایی رئیس بیمارستان میلاد شهریار، طاهری فرماندار شهریار و جانشین فرماندهی انتظامی غرب استان تهران  و شهردار شهریار برگزار شد.
در این همایش که در راستای تجلیل از راهور غرب استان تهران اجرا شد، دکتر آقایی ضمن تشکر از خدمات عزیزان زحمت‌کش در پلیس راهور کشور اظهار داشت: قانون‌مداری یکی ویژگی‌های نیروی‌های اجرایی قانون به شمار می‌آید.
وی افزود: پلیس مقتدر، بر قانون اشراف دارد و متعهد به اجرای قانون است و چنانچه کسی از قانون تخطی کرد با آن مقابله می‌کند.
آقایی گفت: یکی از مهم‌ترین نکته در راستای اجرای قوانین راهنمایی کشور بحث بهداشت و سلامت روانی است، علاوه بر معایناتی که بر طبق روال عادی انجام می‌گیرد، بایستی سلامت روان و سلامت اعصاب رانندگان نیز لحاظ گردد. 
وی ادامه داد: در حوزه بهداشت روان به توجه بیشتری در بحث ترافیک و راهور کشور نیاز است و عدم داشتن بهداشت روان موجب ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی و راهوری می‌شود.
رئیس بیمارستان میلاد شهریار در پایان خاطرنشان کرد: بیمارستان میلاد شهریار آمادگی دارد تا حوزه آموزشی و دوره‌های روانکاوی و روان‌درمانی را ارائه کند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 310796