رئیس بنیاد شبستر:
ما هر چه داریم به حرمت خون شهداست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شبستر گفت: باید ایثار و فداکاری شهدا به نسل جوان آینده انتقال دهیم و نگذاریم این فرهنگ ایثار و فداکاری فراموش شود، یادمان نرود ما هر چه داریم به حرمت خون شهداست.
 
به گزارش ایثارآذربایجان شرقی از شبستر، امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر به‌اتفاق فرمانده حوزه شهر شندآباد از والدین معظم شهیدان شهید «سرخوب استقبالی»، شهید «قهرمان یوسفیان» و شهید «حین جیحونی» دیدار و تکریم کرد.
امین لطف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار به صبر و استقامت والدین و خانواده معزز شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: والدین و خانواده معظم شهدا با گذشتن بهترین سرمایه خود در راه انقلاب و کشور فداکاری و ایثار را به طبع اخلاص گذاشتن و با صبر و استقامت سیره اهل‌بیت علیه‌السلام را ادامه دادند.
وی در ادامه افزود: باید این ایثار و فداکاری به نسل جوان آینده انتقال دهیم و نگذاریم این فرهنگ ایثار و فداکاری فراموش شود یادمان نرود ما هر چه داریم به حرمت خون شهداست.
گفتنی است، شهید «سرخوب استقبالی» متولد 1346 و در 11 آذر 1369 در منطقه سردشت، شهید «قهرمان یوسفیان» متولد 1346 و در 2 خرداد 1367 در منطقه شلمچه و شهید «حسین جیحونی» متولد 1342 و در 10 مرداد 1364 در منطقه ایلام به فیض شهادت نائل‌ آمدند.

انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، شبستر ، دیدار
کد مطلب: 310797