داخلی صفحه البرز خبر
 
انقلاب اسلامی با ایستادگی خانواده‌های شهدا به ثمر نشسته است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تکریم خانواده شهدا را وظیفه‌ای همگانی دانست و گفت: انقلاب اسلامی با ایستادگی خانواده‌های شهدا به ثمر نشسته است.
انقلاب اسلامی با ایستادگی خانواده‌های شهدا به ثمر نشسته است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ی شهر کرج، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا با حضور در منزل والدین معظم شهید والامقام جبار علی محمدی و جانباز سرافراز محمدباقر فیروزی با آنان دیدار و گفتگو کردند.
سلیمان رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران تکریم خانواده شهدا را وظیفه‌ای همگانی دانست و گفت: انقلاب اسلامی با ایستادگی خانواده‌های شهدا به ثمر نشسته است.
وی افزود: خانواده‌های معظم شهدا سال‌ها با تحمل رنج و سختی فراوان و باروحیه گذشت و فداکاری در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادگی و مقاومت کرده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: امروزه به برکت همین انقلاب اسلامی که با ایستادگی خانواده‌های شهدا به ثبات رسیده مسیر پیشرفت و تعالی ایران اسلامی با شتاب قابل‌توجهی هموارشده است که باید همواره در حفظ و نگهداری آن کوشش کنیم.
 
کد خبر 98/396
انتهای پیام/
کد مطلب: 310800
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...