رئیس بنیاد مراغه:
زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران یک وظیفه همگانی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و عمل به راه و رسم آن‌ها یک وظیفه همگانی است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه به‌اتفاق همکاران بنیاد شهرستان 16 مهر 1398 با خانواده شهدا و ایثارگران دیدار و از پدر شهید معظم «عادل قادری» عیادت کرد.
 
اسلامی بازنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده آن عزیزان یک وظیفه همگانی است و با تلاش همکاران بنیاد در ارائه هر چه‌بهتر خدمات به این بزرگواران تلاش می‌کنیم.
 
وی در ادامه با اشاره به گام برداشتن در مسیر شهدا عنوان کرد: عمل به راه و رسم شهدا و گام برداشتن در مسیر آرمان‌های بزرگ شهیدان و ایثارگران باعث می‌شود که درراه ارزش‌های اسلامی گام برداریم.
 
گفتنی است، شهید «عادل قادری» در 5 مهر 1346 در روستای داش آتان از توابع شهرستان مراغه متولد شد کادر رسمی ارتش بود و در 5 تیر 1370 در شهرستان اندیمشک در اثر سانحه رانندگی به مقام شهادت نائل آمد و «ابراهیم افشاری» جانباز معظم در تاریخ 22 بهمن 1364 در عملیات والفجر 8 در محل اروندرود در اثر گاز شیمیایی مجروح شد و به مقام جانبازی نائل گشت.
 
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، دیدار
کد مطلب: 310804