خانواده معظم شهدا مایه فخر ملت و عزت کشور هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان عجب‌شیر در دیدار از خانواده‌های معظم شهدای انتظامی گفت: خانواده معظم شهدا مایه فخر ملت و عزت کشور هستند و ایثار و فداکاری آنان درراه دفاع از کشور و ملت ایران ماندگار خواهد بود.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، در روز سه‌شنبه مورخ 16مهرماه98  به مناسبت هفته نیروی انتظامی رحمان عبدی فرمانده نیروی انتظامی عجب‌شیر به‌اتفاق رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان ، رئیس عقیدتی و مسئول ایثارگران نیروی انتظامی از خانواده 9 شهید والامقام دیدار و تجلیل کردند
رحمان عبدی در  دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را افتخاری برای مسئولان دانست و گفت: خانواده معظم شهدا مایه فخر ملت و عزت کشور هستند و ایثار و فداکاری آنان درراه دفاع از کشور و ملت ایران ماندگار خواهد بود.
وی افزود: شهدا با ایثار خون خود، حفظ و آسایش و امنیت را به مردم کشور هدیه نمودند و اینک نوبت ما است، تا با ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام از این هدیه ارزشمند پاسداری کنیم.
احمد خیرخواه رئیس بنیاد شهرستان عجب‌شیر طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه نظم و امنیت،از شهدا به‌عنوان ضامن عزت و اقتدار ایران اسلامی یادکرد.
خیرخواه اظهار داشت: زحمتکشان نیروی انتظامی حافظ امنیت و جان و مال مردم هستند و ادامه‌دهنده راه شهدا هستند چراکه شهدا نیز برای حفظ امنیت جامعه و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی جنگیدند و از جان و مال خود گذشتند.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، عجب شیر، شهدا، نیروی انتظامی، شهرستان،
کد مطلب: 310819
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...