داخلی صفحه اصفهان خبر
 
اسناد تاریخی و حماسی کشور گلزارهای شهدا هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۸
معاون فرماندار برخوار گفت: اسناد تاریخی و حماسی یک کشور همین گلزارهای شهدا هستند و نباید اجازه دهیم که خاک فراموشی برآنها بنشیند.
اسناد تاریخی و حماسی کشور گلزارهای شهدا هستند
 
به گزارش ایثار اصفهان، کارگروه ساماندهی گلزارهای مطهر شهرستان برخوار با حضور شهبازی کارشناس گلزارها بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برخوار، خدایی معاون فرماندار و دیگر اعضای این کارگروه چهارشنبه 17 مهر 98 در سالن جلسات فرمانداری برخوار برگزار شد.
دراین نشست که به‌منظور بررسی و ارزیابی چگونگی اجرای طرح مرمت و ساماندهی گلزارها برگزار شد معاون فرماندار برخوار ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی و عرض تسلیت فرا رسیدن  ایام غم بار اربعین سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین (ع)، بر تلاش برای اعتلاء فرهنگ ایثار و شهادت، هم‌افزائی با سایر نهادهای فرهنگی برای تولید محتوای جذاب و جوان‌پسندانه مرتبط  با عاشورا و محرم تاکید کرد و گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی لازم است از تجارب و توانمندی راویان ایثار برای بازگویی ابعاد مقاومت و جهاد در دوران دفاع مقدس در سطح مدارس، مساجد، حسینیه های شهید و تکایا برای انتقال مراتب  عالی فداکاری، نوعدوستی و  جانفشانی شهدا و ایثارگران به مخاطبان به زیبنده ترین شکل استفاده شود.
وی بازدید از گلزار شهدا را برای قشر جوان لازم دانست و بر نقش موثر شهرداری، بخشداری و دهیاری جهت بازسازی و مرمت گلزارهای آسیب دیده تاکید و گفت: اسناد تاریخی و حماسی یک کشور همین گلزار شهدا هستند و نباید اجازه دهیم که خاک فراموشی برآنها بنشیند.
در ادامه جلسه در خصوص بازسازی و مرمت گلزارهای شهدای شهرهای حبیب آباد، دولت آباد، امامزاده نرمی و کمشچه بحث و تبادل نظر شد و مواردی در این خصوص به تصویب رسید.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 310824
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...