ایسنا
۱۲درصد پیشرفت مجتمع ۱۲ساله توانبخشی ایثار یاسوج!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کار ساخت مجتمع بزرگ توانبخشی ایثار این استان بعد از ۱۲سال توقف، آغاز شد.
۱۲درصد پیشرفت مجتمع ۱۲ساله توانبخشی ایثار یاسوج!
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کار ساخت مجتمع بزرگ توانبخشی ایثار این استان بعد از ۱۲سال توقف، آغاز شد.
سید منصور موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: کار ساخت این مجتمع شامل سه بخش فرهنگی، ورزشی و توانبخشی برای جامعه بزرگ ایثارگران و برای نخستین بار در استان در سال ۸۵ با زیربنای ۹۵۰۰ مترمربع آغاز و پس از یک سال در سال ۸۶ فعالیتش متوقف شد.
وی اظهار کرد: این پروژه با صرف هزینه دو میلیارد و۲۰۰ میلیون تومان با حدود ۱۲ درصد پیشرفت کاری که داشت؛ پس از گذشت ۱۲سال، عملیات اجرایی ساخت آن با اختصاص اعتبار ۸ میلیارد تومان، استانی(سه میلیارد تومان) و ملی (پنج میلیارد تومان) آغاز شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با ابلاغ استانداری به ادارات مسکن و شهرسازی و انتخاب پیمانکار ساخت این مجتمع در مرحله نخست در بخش ورزشی آغاز شد.
موسوی تصریح کرد: با توجه به اینکه هیچ گونه مرکز توانبخشی برای ارائه خدمات به ایثارگران استان وجود ندارد و ایثارگران برای انجام امور درمانی خود به استان‌های مجاور مراجعه می کنند، ساخت این طرح در اولویت قرار گرفته است.
وی ادامه داد: امیدواریم با بهره‌برداری از این پروژه مهم فرهنگی و رفاهی علاوه بر ایجاد رفاه و آرامش برای جامعه ایثارگران، زمینه استفاده آحاد مردم از این مجتمع فراهم شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این پروژه در همه استان های اجرا، ساخته و به بهره برداری رسید، اما در این استان زود شروع و زود هم متوقف شد.
موسوی با بیان اینکه اعتبار در نظر گرفته برای این پروژه ۱۸ میلیارد تومان است، تاکید کرد: در سال گذشته یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در استان و سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نیز از محل اعتبارات ملی به این پروژه اختصاص داده شد که با این وضعیت امیدواریم تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری برسد.
انتهای پیام
کد مطلب: 310833
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...