داخلی صفحه اصفهان خبر
 
بازدید معاونت فرهنگی بنیاد اصفهان از بنیاد خمینی شهر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۶
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد اصفهان به همراه جمعی از مدیران ستادی به منظور ارزیابی عملکرد حوزه فرهنگی از بنیاد خمینی شهر بازدید کرد.
بازدید معاونت فرهنگی بنیاد اصفهان از بنیاد خمینی شهر
 
به گزارش ایثار اصفهان، قدمعلی حیدری معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان به همراه حجت الاسلام و المسلمین سید محمد رضا علاءالدین رییس اداره هنری اسناد و انتشارات، حمید رضا ساکت رییس اداره امور ورزشی و اردویی و حسن فقیه رییس اداره فرهنگی و تبلیغات با حضور در بنیاد شهرستان خمینی شهر ضمن ارزیابی عملکرد حوزه فرهنگی از نزدیک روند اجرای امورات محوله این حوزه را مورد بررسی قرار دادند.
معاون فرهنگی استان در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رییس و کارکنان بنیاد خمینی شهر و با بیان این‌که فعالیت‌های فرهنگی بنیاد خمینی شهر پیشرفت خوبی داشته است گفت: ارائه راهکارهای خلاقانه با عنایت به دو مسئله مدیریت بهینه هزینه ها و نیز اثربخشی هرچه بیشتر از ضروریات انجام امور فرهنگی است.
وی افزود: اهتمام ویژه به مسائل زیربنایی جامعه هدف بویژه آموزش عمومی و تقویت بنیه علمی فرزندان شاهد و ایثارگر در نقش آفرینی بهتر این عزیزان در عرصه های مختلف اجتماعی تأثیرگذار است.
مسعود مقتدایی رییس بنیاد خمینی شهر نیز اظهار داشت: توسعه تعامل و هم افزایی با دستگاه ها و بخش های مختلف و همچنین تلاش برای مهارت افزایی و ارتقای انگیزه کارکنان بعنوان دو اصلی که موجب توسعه و ترویج مناسب فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه و نیز ارائه خدمات مناسب تر به خانواده معظم شهدا و ایثارگران می شود همواره مدنظر بنیاد خمینی شهر است.
در ادامه حاضرین راه‌کارهای مطلوبی در جهت ترویج و اشاعه فرهنگ غنی و ناب ایثار و شهادت بیان کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310876