گروهی مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد خراسان جنوبی
نسل جوان تکریم خانواده شهدا را فراموش نکند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد خراسان جنوبی گفت: نسل جوان باید با فرهنگ تکریم خانواده شهدا آشنا شده و ارزش‌های فرهنگ ایثار و شهادت را ارج نهد.
نسل جوان تکریم خانواده شهدا را فراموش نکند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در راستای مسئولیت های اجتماعی و تکریم از خانواده شهدا طی برنامه مدون فرهنگی توسط بانک مهر اقتصاد با حضور مدیریت امور شعب استان و معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با خانواده معظم شهیدان غلامحسین عربی و محمد رضا سورگی دیدار و گفتگو کردند.
گروهی مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد خراسان جنوبی با اشاره به جایگاه والای شهادت، افزود: شهدا با تقدیم با ارزشترین داشته خود که همان جان انسان است در راه خدا و وطن امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان آورده اند.
گروهی در ادامه افزود: عمر هر انسانی ناگزیر روزی به اتمام خواهد رسید و چه ارزشمند است که پایان این عمر شهادت در راه خداوند باشد.
مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد استان خراسان جنوبی شهیدان را اسوه های ایثار و از خود گذشتگی دانست و عنوان کرد: شهیدان در دامان خانواده هایی پرورش یافته و تربیت شدند که همچنان به عنوان اشخاص فعال در عرصه های مختلف مذهبی، فرهنگی و اجتماعی سرآمد هستند و در این راستا ایفای نقش می کنند.
همچنین نارمنجی معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در دیدار با خانواده شهدا گفت: رشادت هاي شهدا، جانبازان و ايثارگران الگويي است كه مي تواند چشم انداز تازه اي را پيش روي نسل جوان و اساسا همه نسل هاي اين سرزمين بگشايد و اهميت موضوعاتي چون شجاعت، غيرت، افتخار و صبر را براي آنان روشن تر سازد.


کد مطلب: 310892
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...