داخلی صفحه قزوین خبر
 
با حضور ورزشکاران بنیاد استان قزوین،
مسابقات المپیاد کارکنان دولت در قزوین آغاز شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰
چهارمین دوره المپیاد ورزشی کارمندان دستگاه‌های اجرایی دولت با حضور ورزشکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران و ۱۴۰۰ ورزشکار در استان قزوین آغاز شد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، چهارمین دوره مسابقات المپیاد ورزشی کارمندان دولت با حضور هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین، عباس علایی‌مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از ورزشکاران در سالن شهید بابایی قزوین آغاز شد.
جمالی‌پور در این مراسم گفت: بدون شک در جامعه‌ای که مشغله‌های اداری و درگیری‌های روزمره همه‌ی ما را از فضای طبیعت و ورزش دور کرده توجه به فعالیت بدنی می‌تواند در تامین سلامت افراد موثر باشد.
وی با بیان اینکه بسیاری از افسردگی و اضطراب‌ها با ورزش کاهش می‌یابد، افزود: اگر جامعه به سمت ورزش گرایش بیشتری پیدا کند و خانواده‌ها و کارمندان روزانه چند ساعت و یا چند دقیقه ورزش کنند در مسیر سلامت حرکت خواهند کرد.
استاندار قزوین با بیان اینکه دولت از ورزش کارمندی حمایت می‌کند، گفت: اگر کارمندان دولت به ورزش همگانی، توجه جدی داشته باشند و در این فعالیت‌ها بیشتر شرکت کنند با روحیه و نشاط بیشتری در سرکار حاضر شده و برخورد بهتری با ارباب رجوع خواهند داشت.
گفتنی است: چهارمین دوره مسابقات المپیاد ورزشی کارمندان دولت در رشته‌های ورزشی فوتسال، والیبال، طناب‌کشی، داژبال، تنیس روی میز، شنا، فوتبال‌دستی، تیراندازی با تپانچه، بدمینتون و آمادگی جسمانی ویژه آقایان و بانوان به مدت یک ماه در سالن‌های ورزشی شهید بابایی، عفاف، الغدیر، هتل ورزش، بعثت، شهید رجایی، خانه بدمینتون و سالن تیراندازی و خانه پینگ‌پنگ برگزار خواهد شد.
حدود ۱۴۰۰ ورزشکار از ۴۵ دستگاه اجرایی در این رقابت‌ها شرکت کرده‌اند که نفرات برتر به مسابقات کشوری کارکنان دولت که بهمن ماه سالجاری برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.
کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در این مسابقات با نام تیم شهید قاسم فخاریان در رشته‌های فوتسال، والیبال و تیراندازی با دیگر دستگاه‌های اجرایی به رقابت خواهند پرداخت.
کد مطلب: 310893
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...