​کمیسیون پزشکی در تبریز آغاز بکار کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲
اولین کمیسیون پزشکی نیمه دوم سال 1398 با حضور 600 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر صبح امروز شروع بکار کرد
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، با حضور تیم کمیسیون پزشکی مرکز، پنج‌شنبه 18 مهرماه 1398 در محل اداره کل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان، اولین کمیسیون تعیین درصد، برقراری حق پرستاری جانبازان و والدین معظم شاهد (ماده 22 و 26) و حالت اشتغال تشکیل شد.
 
حسین نوزاد معاون بهداشت و درمان بنیاد شهیدوامورایثارگران استان با اعلام این خبر گفت: در سه جلسه کاری صبح و عصر پنجشنبه و قبل از ظهر روز جمعه پرونده مجروحیت 600 نفر از خانواده‌های محترم شاهد و ایثارگر و جانبازان عزیز استان مورد رسیدگی قرارگرفته و نسبت به تعیین درصد جانبازی و برقراری حق پرستاری و حالت اشتغال آنان اقدام می‌گردد.
 
حسین نوزاد افزود:420 نفر از جانبازان استان آذربایجان شرقی در کمیسیون " تیر و ترکش، تروما و اعصاب و روان "، 150 نفر از والدین محترم شاهد در کمیسیون "حق پرستاری موضوع ماده 22 و 26 "و تعداد 30 نفر از جانبازان در کمیسیون حالت اشتغال شرکت خواهند کرد.
 
بنا بر همین گزارش نتیجه کمیسیون تعیین درصد جانبازان عزیز در سیستم سجایا بنیاد شهیدوامورایثارگران درج و از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
لازم به ذکر است در صورت مراجعه حضوری از طریق بنیادهای شهیدوامورایثارگران شهرستان محل پرونده اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
اتمام پیام
کد مطلب: 310915
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...