ارتقا و بهبود فعالیت‌های روابط عمومی‌های بنیاد در سراسر کشور
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تشریح فعالیت‌ها و دستاوردهای حوزه روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در چهار سال گذشته از ارتقا و بهبود فعالیت‌های روابط عمومی‌های بنیاد در سراسر کشور خبر داد.
ارتقا و بهبود فعالیت‌های روابط عمومی‌های بنیاد در سراسر کشور
 
به گزارش «ایثار» علیرضا کریمیان روز پنجشنبه ۱۸ مهرماه در دومین روز از همایش مدیران کل استانی و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اهمیت افکار عمومی برای سازمان‌های مختلف تصریح کرد: در مجموعه روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه تعیین راهبردها و سیاست‌گذاری، شورای اطلاع رسانی  و در حوزه اقدامات اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها راه‌اندازی شده و فعالیت های مناسبی صورت گرفته است
وی افزود: روابط عمومی بنیاد در حوزه ارتباط با رسانه‌ها اقدام به راه‌اندازی بانک جامع اطلاعاتی رسانه‌ها کرده است و در حوزه رسانه‌های رسمی در چهار دوره  نسبت به برپایی جشنواره ملی خبرنگاران برتر و در حوزه فضای مجازی نیز نسبت به برپایی جشنواره فضای مجازی اقدام کرده است که به بهبود کیفیت فعالیت و شرایط کاری  مناسب تر با رسانه‌ها منجر شده است.
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های بنیاد در سراسر کشور گفت: تاکنون ۴ دوره از این ارزیابی عملکرد انجام شده است. همچنین کیفیت عملکرد استان‌ها در صفحات استانی سایت ایثار به صورت ماهانه ارزیابی می‌شود و تأثیرات مثبت آن بر بهبود وضعیت کاری روابط عمومی‌ها مشهود است.
کریمیان افزود: همچنین استودیو  و رادیو ایثار در بیشتر استان‌ها راه‌اندازی شده است و هرچند در مجموع همچنان برخی مشکلات در بعضی بخش‌ها دیده می‌شود اما میانگین شرایط و وضعیت روابط عمومی‌ها بهبود یافته است.
وی ضمن اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای تقویت نیروی انسانی و بودجه‌ای روابط عمومی‌ها به ارائه توصیه‌ها و درخواست‌هایی در خصوص فعالیت‌های روابط عمومی‌ها در استان‌ها پرداخت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 310923
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...