داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیر کل بنیاد کرمان:
انتقال فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین تکالیف ما در گام دوم انقلاب است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۳
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان صبح امروز در جمع اعضای شورای معاونین استان تلاش فراگیر را برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواستار شد.
انتقال فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مهمترین تکالیف ما در گام دوم انقلاب است
 
 به گزارش ایثار کرمان، صبح امروز 20 مهرماه 98، جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمان  با حضور احمد گروئی ساردو مدیرکل  و اعضای شورای معاونین در اتاق کنفرانس این اداره کل برگزار شد.
گروئی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: انتقال، شناساندن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بسط ارزش‌های دینی و انقلابی، مخصوصاً برای نسل جوان یکی از مهم‌ترین تکالیف ما در گام دوم انقلاب است. ما نباید و نمی‌توانیم این مهم را فراموش کنیم و تلاش ما باید در جهت این امر باشد.
مدیرکل بنیاد کرمان با اشاره به نیاز کشور به بازشناسی دوبارهٔ شهدا به هر شکل ممکن افزود: ما باید تعامل خود را با صداوسیما بیشتر نماییم و تلاش کنیم با همکاری رسانهٔ ملی تولیدات ارزشمند و باکیفیتی از زندگی و سیره شهدا ، جانبازان و آزادگان داشته باشیم. نسل جوان جامعه که جنگ را لمس ننموده است باید بداند چه خون‌ها و چه جان هائی فدا شده‌اند و این‌ها چه کسانی بودند که توانستند این کشور را در سخت‌ترین دوران حفظ و حراست نمایند.
انتهای پیام./
کد مطلب: 310976
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...