داخلی صفحه مازندران خبر
 
ابزارهای آموزشی هدفمند در تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر موثر است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر گفت: ابزارهای آموزشی هدفمند در تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر موثر است.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر شنبه ۲۰ مهر ماه با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، معاون فرهنگی پژوهشی و رئیس آموزش بنیاد، مدیر کل و معاونین آموزش و پرورش و اعضای ستاد اجرایی شاهد برگزار گردید.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر که در آموزش و پرورش استان برگزار شد تشکیل کارگروه با موضوع کیفیت بخشی به امور تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر در مدارس شاهد را ضروری دانست و گفت: ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر با هماهنگی بنیاد از طریق برگزاری نشست تخصصی، وضعیت تحصیلی دانش آموزان ایثارگر را با دقت و جدیت بررسی و ریشه یابی کنند.
وی با تأکید بر بازدید ادواری از مدارس شاهد استان گفت: ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر با هماهنگی معاون فرهنگی بنیاد مازندران، ضمن بازدید از مدارس شاهد استان، مسائل و دغدغه های دانش آموزان را با ظرافت بررسی و پیگیری کنند.  
مظلومی با بیان اینکه 667 نفر از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر استان مشمول طرح تشویق قرار گرفته اند اظهار کرد: به منظور تشویق و ترغیب و ایجاد انگیزه، از تمامی این عزیزان دیدار و تجلیل به عمل آمده و موضوعات آنان در امر تحصیل مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد.
مظلومی بر تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر با استفاده از ابزارهای آموزشی موثر و بهره گیری از امکانات قلم چی و علوی برای دانش آموزان کنکوری تأکید کرد.
تجزیه و تحلیل امتحانات سال ۹۷ و ۹۸، تامین نیروی انسانی ساعت مکمل مدارس شاهد در سال ۹۸ و ۹۹، بررسی درخواست اداره آموزش و پرورش چالوس در خصوص مدرسه ایثارگران، تحلیل آماری رتبه بندی نمرات دانش آموزان شاهد و ایثارگر در مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم، گزارش اقدامات این ستاد از موضوعاتی بوده که در این جلسه بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311020
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...