داخلی صفحه مازندران خبر
 
نشست مدیر کل بنیاد مازندران با روسای ادرات حوزه معاونین
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران طی نشست با روسای ادارات حوزه معاونین به تشریح همایش سه روزه مدیران استانی بنیاد در این حوزه پرداخت.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، به منظور پیگیری فعالیت های حوزه معاونین، نشست مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ابتدا با معاون و روسای ادارات تعاون و امور اجتماعی (( پذیرش، مددکاری،تسهیلات و مسکن)) شنبه ۲۰ مهر ماه در دفتر معاون تعاون برگزار گردید.
در این جلسه مدیر کل بنیاد مازندران در خصوص وضعیت جذب وام مسکن جامعه هدف، گزارش گیری از سیستم بانک ها جهت تسریع در خدمات رسانی، جدی گرفتن مشاوره ها و طرح سپاس،معتمدین معین، شبکه اقشار، دقت و نظارت در پرونده های پزشکی ایثارگران، بررسی وضعیت اشتغال جامعه هدف، خود اشتغالی و کارآفرینی، پاسخگویی به مکاتبات، مدیریت در کار.. نکات لازم را یادآور شد‌.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از آن جلسه ای را با روسای ادارات معاون فرهنگی برگزار کرد.
وی در این جلسه بر تعامل با دانشگاهها، پیگیری مصوبات شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، آموزش و توانمندسازی اعضاء دانش پژوهان، برگزاری همایش کشوری نخبگان صاحب اثر، حساسیت و پیگیری جدی از شهرداری ها و فرمانداری ها و استانداری در رابطه با حذف احتمالی نام شهدا از اماکن و معابر، توجه به فضای مجازی، اخذ مشارکت در برنامه ها، استفاده از ظرفیت،حسینیه ها و پیام آوران ایثار و جمع آوری خاطرات والدین شهدا، توانمند سازی ایثارگران، سبک زندگی اسلامی ایرانی، سلامت جسمی روانی اجتماعی و معنوی، شناسایی و به روز رسانی آمار و اطلاعات نخبگان،    
گفتتی است مظلومی در این نشست، به تشریح مطالب ارائه شده در همایش سه روزه مدیران استانی بنیاد پرداخت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311059
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...