داخلی صفحه گلستان خبر
 
ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت انقلاب را بیمه می‌کند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶
مدیرکل بنیاد گلستان اظهار داشت: ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت انقلاب را در برابر تمامی دشمنان ایران اسلامی بیمه می‌کند
ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت انقلاب را بیمه می‌کند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: مدیرکل بنیاد استان گلستان در دوازدهمین جلسه شورای اداری بنیاد استان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما بر اساس حرکت انقلابی ولایی شکل‌گرفته است، گفت: دشمنان امروز به این واقعیت رسید‎ه‌اند تا زمانی که محور انقلاب اسلامی ولایت، رهبری و ایستادگی مردم باشد، کاری از پیش نخواهند برد.
وی بابیان اینکه اولویت‌های اصلی بنیاد اشتغال و درمان جامعه ایثارگری است گفت: باید تمام تلاشمان را برای اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به‌ویژه در روستاها و مناطق کم برخوردار با استفاده از تمامی ظرفیت های استان بکار گیریم.
وی افزود: شهدا بزرگ‌ترین و بهترین معلم بشریت هستند، چراکه آن‌ها به همه ما درس مقاومت، ایثار و ازخودگذشتگی دادند.
وی خاطرنشان کرد: تداوم انقلاب ریشه در فرهنگ ایثار و شهادت دارد و آن‌هم به برکت جان‌فشانی شهدا و ایثارگران و وجود خانواده‌های معزز آنان است.
وی با اشاره به واگذاری سهام عدالت به جامعه ایثارگری گفت: باید تمام توانمان را در خصوص دریافت و ثبت شماره شبا خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر بکار گرفته و تمامی روسای شهرستان‌ها و کارشناسان ذی‌ربط اهتمامی ویژه به این مهم داشته باشند.
وی ضمن بیان اینکه کارکنان بنیاد با دوراندیشی و برنامه‌ریزی هدفمند در پیشبرد اهداف راهبردی بنیاد تلاش کنند، گفت: ما به‌عنوان یک خدمتگزار صادق و با خودباوری در انجام صحیح امورات محوله اداری در خدمت خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر هستیم و از هیچ کوششی در این راستا دریغ نکنیم تا رضایت حداکثری جامعه ایثارگری را به دست آوریم.
وزیری در پایان گفت: خدمت به جامعه ایثارگری یک فریضه است و تلاش برای این قشر معزز مایه مباهات کارکنان بنیاد است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 311077
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور