مشهد میزبان کاروان زیارتی جانبازان اعصاب و روان بیمارستان نیاش تهران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۰
کاروان زیارتی جانیازان اعصاب و روان بیمارستان نیایش تهران به منظور زیارت بارگاه ملکوتی امام مهربانیها به مشهد مقدس اعزام شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، هاشمی سرپرست این کاروان، هدف از سفر معنوی  جانبازان به مشهد مقدس گفت: به همت اداره کل ورزش بنیاد تهران و با همراهی مسئولان بیمارستان نیایش ۱۶ نفر از جانبازان اعصاب و روان به همراه خانواده ها خود جهت زیارت و برپایی اردوی تفریحی فرهنگی و ورزشی در قالب یک اردوی چهار روزه وارد مشهدمقدس و زیارت امام هشتم (ع) شدند.
وی افزود: جانبازان وخانواده ها علاوه بر زیارت در مسابقات ورزشی به مصاف هم رفتند که به نفرات برتر رشته های دارت و حلقه جوایزی اهدا گردید.
وی در پایان از اعزام چهارمین کاروان جانبازان به مشهد مقدس در سال جاری خبر داد.
در ادامه دکتر محمد زمان توفیق پور پزشک همراه گفت: حدود هشت سال است که درخدمت این عزیزان هستم ودر واقع با آنان زندگی می کنم و اعتقاد دارم این سفر معنوی به مشهد مقدس باعث بالا رفتن روحیه آنان خواهد بود.
وی اظهار داشت: باید از همراهی و حمایت خوب خانم دکتر زارعی و دیگر مسئولان بیمارستان نیایش تهران تشکر کنم که تمام خدمات را برای اعزام این کاروان به خوبی تدارک دیدند، ضمن اینکه جهت مراقبت از جانبازان عزیز یک پرستار معتمد و فنی حضور دارد که با همکاری خوب خود سعی دارد تا جانبازان سفر خوبی را در مشهد سپری نمایند.
انتهای پیام/

رضا برسی خبرنگار ایثار رضوی


کلمات کليدی: ایثار رضوی، اردوی جانبازان، بیمارستان نیایش، مشهد مقدس، خراسان رضوی
کد مطلب: 311090