اشتغال مستقیم 548 ایثارگر استان آذربایجان‌شرقی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سال 1397 به متقاضیان ایثارگر مبلغ15 میلیاردو 825 میلیون تومان وام خوداشتغالی تعلق گرفته است.
 
به گزارش پایگاه خبری حیات، عباس پورحسن، با اشاره به اینکه اشتغال جامعه ایثارگری یکی از اولویت های بنیاد شهید به شمار می رود، اظهار داشت: تسهیلات وام خوداشتغالی در زمینه و عنوان‌هایی شغل های خدماتی، صنعتی و کشاورزی استفاده شده است.
وی در خصوص روند دریافت تسهیلات وام خوداشتغالی ایثارگران افزود: متقاضیان دریافت وام خوداشتغالی ایثارگران می توانند با تشکیل پرونده در شهرستان محل پرونده درخواست خود را مبنی بر دریافت وام خوداشتغالی اعلام کنند.
پور حسن یادآور شد: مدارک متقاضیان پس از جمع آوری درخواست ها از شهرستان ها، به صندوق اشتغال ارسال می شود
وی اضافه کرد: با بررسی و تایید مدارک توسط صندوق اشتغال، متقاضیان واجد شرایط جهت دریافت وام خود اشتغالی به بانک های عامل معرفی می شوند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی، ایثارگران تحت پوشش این وام ها راجمعا 548 نفرعنوان کرد که 375 نفر در سال 97 و به 173 نفر در سال 98 اختصاص پیدا کرده است.
وی در ادامه افزود: این وام ها باعث اشتغال مستقیم 548 ایثارگر شده است.
پور حسن در پایان با اشاره به این که صددرصد اعتبارات تخصیصی جذب‌ گردیده است در خصوص میزان اثربخشی و رضایت‌مندی جامعه ایثارگری، از این وام ها گفت: در بازدیدهای صورت گرفته ایثارگران عزیز از تخصیص وام اعلام رضایت داشته اند.
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، حیات، مدیرکل، مصاحبه، اشتغال
کد مطلب: 311131
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...