اجتماع عظیم اربعین بهترین فرصت برای تبلیغ فرهنگ ایثار است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶
مدیرکل بنیاد ایلام اجتماع عظیم اربعین را بهترین فرصت برای تبلیغ فرهنگ ایثار و شهادت د‌انست و گفت: ۱۳۰۰ تابلوی تبلیغاتی با مضمون ایثار و شهادت و در ابعاد مختلف در مسیر تردد زائران عزیز عتبات عالیات بازسازی شده است.
اجتماع عظیم اربعین بهترین فرصت برای تبلیغ فرهنگ ایثار است
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز شنبه ۲۰ مهرماه، جهت بازدید از روند ارائه خدمت به زائران اربعین حسینی به مهران سفر کرد و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به زوار قرار گرفت.
وی در جریان این بازدید و در خصوص اقدامات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام جهت رفاه حال زوار اربعین حسینی، گفت: با تشکیل ستاد اربعین در بنیاد و برگزاری جلسات متعدد با همکاران و تشکل های ایثارگری، برنامه ریزی لازم جهت ارائه خدمات مطلوب پذیرایی، بهداشتی، درمانی، رفاهی، فرهنگی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به عمل آمده و تدابیر و تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به حضور فعال جامعه معزز شاهد و ایثارگر استان در خدمت به زوار اربعین، افزود: هیئت پیروان شهدا و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، بصورت خودجوش، کار خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی را انجام می‌دهند.
تولیده تصریح کرد: با پرپایی ‌موکب در شهرستان‌های ایلام، مهران، دهلران، ایوان، چرداول و سیروان، خدمات پذیرایی و بهداشتی به زوّار گرامی ارائه می‌شود.
مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: در طول ایام اربعین دو زائرسرا با ظرفیت ۱۰۰ نفر در شهرستان مهران در نظر گرفته شده است. 
رییس ستاد اربعین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام اجتماع عظیم اربعین را بهترین فرصت برای تبلیغ فرهنگ ایثار و شهادت د‌انست و گفت: ۱۳۰۰ تابلوی تبلیغاتی با مضمون ایثار و شهادت و در ابعاد مختلف در مسیر تردد زائران عزیز عتبات عالیات بازسازی شده است.
تولیده ادامه داد: بیش از ۱۰ هزار بسته فرهنگی با موضوع ایثار و شهادت و با هدف ترویج این فرهنگ ناب در میان زوار توزیع خواهد شد.
مدیرکل بنیاد ایلام از تمهیدات در نظر گرفته شده در خصوص جانبازان معزز قطع نخاع خبر داد و افزود: جهت رفاه حال جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد و تسهیل در انتقال آنان به مرز، یک دستگاه آمبولانس نیز از سوی بنیاد استان در مهران مستقر شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311155
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...