امنیت و آرامش کشور را مدیون ایثارگران هستیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۵
نماینده ولی فقیه در استان گیلان آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون شهدا دانست و گفت: روحیه خانواده‌های شهدا برای ما درس‌آموز است، زیرا با وجود گذشتن از فرزندان خود همچنان پای آرمان‌های انقلاب هستند.
امنیت و آرامش کشور را مدیون ایثارگران هستیم
 
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله رسول فلاحتی، روز شنبه 20 مهرماه در دیدار با خانواده شهیدان «عباس و کامران ساغری» از شهدای دفاع مقدس و شهید مدافع حرم «سعید مسافر» در شهرستان رشت، تکریم خانواده‌های شهدا را وظیفه آحاد مردم و مسئولان دانست و اظهار کرد: خانواده‌های شهدا جوانان خودشان را در راه رضای الهی تقدیم انقلاب کردند.
آیت‌الله فلاحتی، شهادت در راه حق را نتیجه لقمه‌های حلال پدران شهدا دانست و افزود: عزت و عظمت مسلمانان در سایه خون شهدا محقق شده است.
وی آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون شهدا دانست و گفت: روحیه خانواده‌های شهدا برای ما درس‌آموز است، زیرا با وجود گذشتن از فرزندان خود همچنان پای آرمان‌های انقلاب هستند.
وی در ادامه به ریزش‌ها و رویش‌های انقلاب اشاره کرد و متذکر شد:‌ شهدای مدافع حرم رویش‌های انقلاب هستند. شهدای مدافع حرم در دورانی از انقلاب حمایت کردند که کشورهای زورگو علیه ایران هجمه وارد می‌کردند.
عبدالله پاکاری، نیز در این دیدار خانواده‌های شهدا و جانبازان را از یادگاران پربرکت و بزرگ انقلاب اسلامی دانست و عنوان کرد: یاد و خاطره شهدا را باید همیشه زنده نگه داشت و این وظیفه مسئولان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را توفیق بزرگ عنوان کرد و گفت: ملت ایران تا ابد مدیون شهدا و یادگار آنها یعنی خانواده‌های شهدا هستند.
پاکاری با بیان اینکه باید ویژگی زندگی شهدا و راهشان را به مردم به خصوص جوانان معرفی کنیم، افزود: شهدا هنوز هستند و راهشان ادامه دارد و نباید از دیدن مشکلات خسته شویم و راه شهدا را با معرفت و بصیرت ادامه دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311165
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...