مادران شهدا نقش بسزایی در دوران دفاع مقدس داشتند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اظهار کرد: زحمات و صبوری مادران عزیز شهدا باید ارج نهاده شود چرا که این اسوه‌های گرانسنگ، نقش بسزایی در دوران دفاع مقدس داشتند و مقاومت آنان، نمونه بارزی از این ایثار و فداکاری است.
مادران شهدا نقش بسزایی در دوران دفاع مقدس داشتند
 
به گزارش «ایثار»، در راستای تعظیم و سپاسگزاری و قدردانی از اسطوره‌های صبر و بردباری، معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده که به مازندران سفر کرده است به همراه حسین زادگان استاندار مازندران، هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، طوسی مدیرکل امور بانوان استانداری و معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد، شامگاه شنبه ۲۰ مهر ماه در شهرستان ساری در منزل شهیدان گرانقدر کلانتری حضور یافت و از اسوه اخلاق و پاکدامنی حاجیه خانم «فاطمه کلانتری» مادر فداکار شهیدان والامقام «عسگر و اسد الله کلانتری» عیادت کرد.
معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان معظم کلانتری و ادای احترام به مقام والای این مادر عزیز، شفای عاجل وی را از خداوند متعال خواستار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این دیدار گفت: مادران شهدا جلوه‌ای از صبر زینبی هستند و تعظیم و تکریم آنان یک تکلیف بزرگ است.
مظلومی افزود: زحمات و صبوری مادران عزیز شهدا باید ارج نهاده شود چرا که این اسوه‌های گرانسنگ، نقش بسزایی در دوران دفاع مقدس داشتند و مقاومت آنان، نمونه بارزی از این ایثار و فداکاری است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اظهار کرد: از این گنجینه‌‌های ارزشمند نباید به سادگی گذشت و این عزیزان فراموش شدنی نیستند و یادآوری آنان حفظ ارزش‌های فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.          
شهید اسداالله کلانتری متولد ۱۳۳۸ بود و در سال ۶۱ به شهادت رسید. شهید عسگر کلانتری نیز متولد ۱۳۴۱ بود که در سال ۶۵ به درجه رفیع شهادت نائل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311229