خدمت به ایثارگران اقدامی فرهنگی و ارزشمند است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲
مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رسیدگی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید با عزت و تکریم انجام شود، اظهار داشت: خدمت به ایثارگران اقدامی فرهنگی و ارزشمند است.
خدمت به ایثارگران اقدامی فرهنگی و ارزشمند است
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در دیدار با ایثارگران گفت: شهیدان، پرچم‌های همیشه در اهتزاز بر فراز قله‌های رفیع عزت و شرف و استقلال هستند و بی‌شک شهدا، ایثارگران گران‌قدر و خانواده‌های آنان، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه‌داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
وی با بیان اینکه رسیدگی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران باید با عزت و تکریم انجام شود، اظهار داشت: خدمت به ایثارگران اقدامی فرهنگی و ارزشمند است، چراکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی جامعه محسوب هستند که یاد آنان، اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود و پیگیری مشکلات آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.
نجفی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا، افزود: نشر ارزش‌های معنوی و اخلاقی همچون فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت دستاوردهای انقلاب و نظام مقدس، امید و انگیزه برای مبارزه با استکبار جهانی را به دنبال دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311337
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...