خدمت به ایثارگران باید با برنامه و هدفمند انجام شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با اشاره به اینکه خدمت به ایثارگران باید با برنامه و هدفمند انجام شود، گفت: خادمان شهدا باید خود را همواره بدهکار ایثارگران دانسته و ارائه خدمت به این خانواده عظیم را نه‌تنها وظیفه کاری بلکه تکلیفی الهی بدانند.
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست تخصصی با مجموعه معاونت بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز که باهدف تدوین برنامه‌های 6 ماهه‌ دوم سال 98 برگزار شد، با اشاره به اینکه خدمت به ایثارگران باید با برنامه و هدفمند انجام شود، گفت: خادمان شهدا باید خود را همواره بدهکار ایثارگران دانسته و ارائه خدمت به این خانواده عظیم را نه‌تنها وظیفه کاری بلکه تکلیفی الهی بدانند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز هدف اصلی معاونت بهداشت و درمان بنیاد را حفظ و افزایش سلامت جسمی و روحی ایثارگران عنوان و تأکید کرد: برای ارائه خدمات مناسب درمانی به ایثارگران باید تلاش کنیم تا از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم. در میان همه خدمات قابل‌ارائه به ایثارگران عزیز درمان شاخص‌ترین وظیفه و دارای اولویت اصلی است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311343
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...