اقتدار و صلابت امروز را مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان هستیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۸
استاندار البرز تصریح کرد: جان‌فشانی‌ها و دلاوری‌ها و آرمان‌های شهدا فراموش نشده است و اقتدار و صلابت امروز ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثارگران است.
اقتدار و صلابت امروز را مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان هستیم
 
به گزارش «ایثار»، عزیزالله شهبازی استاندار البرز و سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در منزل خانواده‌های معظم شهیدان «فرجی و شفائی» و جانبازان سرافراز «پاکزاد و کنفال» با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
استاندار البرز در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و شهدا دانست و گفت: این دیدارها انگیزه خدمت را در مسئولان مضاعف کرده و منجر به تلاش بیشتری برای کسب رضایتمندی مردم می‌شود.
وی افزود: جان‌فشانی‌ها و دلاوری‌ها و آرمان‌های شهدا فراموش نشده است و اقتدار و صلابت امروز ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثارگران است.
وی تصریح کرد: با زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و روایتگری ایثارگران، اتصال مطمئنی بین نسل‌های انقلاب برقرار می‌شود و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقطه عطفی در جهت پیشبرد اهداف والای انسانی محسوب می‌شود.
استاندار البرز در پایان ضمن بیان خاطرات خود از عملیات‌های مختلف برای آزادسازی خرمشهر گفت: رزمندگان اسلام از سراسر ایران اسلامی به کمک ما شتافتند و در کنار ما جنگیدند تا قطعه‌ای از خاک این مرز و بوم به دست دشمنان نماند.
وی افزود: ما باید همواره قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم. امید است که بتوانیم شهدا را سرلوحه و چراغ راه دشوار مسئولیت خود قرار دهیم و دعای خیر خانواده‌های آن‌ها بدرقه راه ما باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311346
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...