شهدا، قهرمانان واقعی و راستین تاریخ کشور هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
مدیرکل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه شهدا، قهرمانان واقعی و راستین تاریخ کشور ما هستند، اظهار کرد: یاد و خاطره این ستارگان بی‌نظیر ایران اسلامی باید همیشه در اذهان مردان و زنان مسلمان ما زنده بماند.
شهدا، قهرمانان واقعی و راستین تاریخ کشور هستند
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی دوشنبه 22 مهر ماه پس از بازدید از 8 گلزار شهدا در شهرهای بهشهر، گلوگاه و نکا با بیان اینکه گلزار شهدا، نماد مقاومت و پاسداشت ارزش‌ها است، گفت: گلزار شهدا محل عهد و پیمان و وفاداری به ارزش‌های ایثارگری و رشادت طلبی جوانان غیور مرد این سرزمین است.
مدیرکل بنیاد مازندران افزود: گلزار شهدا جزو هویت دینی و ملی ما محسوب می‌شود و جلوه‌ای از معنویت و موجب تلطیف روح و نورانیت انسان می‌شود.   
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه شهدا، قهرمانان واقعی و راستین تاریخ کشور ما هستند، اظهار کرد: یاد و خاطره این ستارگان بی‌نظیر ایران اسلامی باید همیشه در اذهان مردان و زنان مسلمان ما زنده بماند.
مظلومی اضافه کرد: شهدا راست قامتانی بودند که گفتارشان با عمل آنان یکی بود به همین دلیل راه سعادت را برگزیدند و عاشقانه به سوی معبود خویش شتافتند.
وی تصریح کرد: امروز همه ما باید تداوم بخش راه شهیدان باشیم و ضمن پاسداری از اهداف آنان، انتقال دهنده فرهنگ ایثار و شهادت باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 311360
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...